Naszafirma

Jesteśmy firmą, działającą ponad 20 lat na rynku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą pierwszej w Polsce brandowej soli pod marką o‘Sole. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi, dostarczając zarówno produkty marki o‘Sole jak i produkty w markach własnych sieci

najwyższa jakość

W procesie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Cały proces produkcji odbywa się pod kontrolą naszego laboratorium, zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.Naszą misją jest szczególna dbałość o Klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz atrakcyjną ofertę asortymentową i cenową.

Naszaoferta

W ofercie posiadamy sól warzoną, morską drobno i gruboziarnistą, kamienną, niskosodową oraz sól do domowego wyrobu mięs i wędlin. Staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę asortymentową, inwestujemy w nowoczesny sprzęt, a także w rozwój naszych pracowników.

Kontakt

Cenos Sp. z o.o.
Ul. Sikorskiego 22
62-300 Września

Kontakt:
Sekretariat: 61 43 70 803
Biuro Obsługi klienta: 61 43 70 813
fax: 61 43 70 805

E-mail:
cenos@cenos.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cenos Sp. Z o.o. z siedzibą we Wrześni, ul. Gen. Sikorskiego 22, 62-300 Września w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności. Jestem świadomy/ma, że przystępuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Cenos Sp. Z o.o. z siedzibą we Wrześni, ul. Gen. Sikorskiego 22, 62-300 Września. Dane osobowe zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkiem: polityka prywatności i wykorzystania plików cookies.